Over ons

Alles onder één dak

Hoogheide onderscheidt zich met passie bij de medewerkers en kwaliteit in de afgeleverde projecten. De activiteiten van Hoogheide zijn afgestemd op een breed arsenaal aan opdrachtgevers. Deskundigheid en ervaring bij de medewerkers vormen de garantie voor een veelzijdige aanpak waarbij voor elke vraag een oplossing kan worden geboden. Aan samenspraak met de opdrachtgever wordt veel belang gehecht, met als belangrijkste doel een project dat de meest duurzame en optimale uitwerking oplevert. De opdrachten strekken zich uit over een breed terrein met opdrachtgevers uit diverse categorieën:

  • bedrijven en instellingen
  • projectontwikkelaars, beleggers en vastgoedondernemingen
  • overheidsorganen
  • verenigingen van eigenaren
  • wooncorporaties
  • particuliere woningbouw

 

Ons team

Ing. Richard van Heertum
Ing. Richard van Heertum
Algemeen directeur
r.v.heertum@hoogheide.nl
T +31 (0)6-20707783
Bjorn Huib van den Berg
Bjorn Huib van den Berg
Projectleider
Bh.vdberg@hoogheide.nl
T +31 (0)6-22888036
Ing. Tjeu van Heertum
Ing. Tjeu van Heertum
Projectleider
t.van.heertum@hoogheide.nl
T +31 (0)620 99 32 39
Jan van Giersbergen
Jan van Giersbergen
Calculator
j.v.giersbergen@hoogheide.nl
T +31 (0)6-41878153
Jan Kuiten
Jan Kuiten
Werkvoorbereider
j.kuiten@hoogheide.nl
T +31 (0)6 46 60 07 70
Debby Mast
Debby Mast
Administratief medewerkster
d.mast@hoogheide.nl
T +31 (0)73-7600204
Paula Kronenberg
Paula Kronenberg
Administratief Medewerkster
p.kronenberg@hoogheide.nl
T +31 (0)73 7600204
Bezoekadres

Hambakenwetering 8B – I
5231 DC 's-Hertogenbosch

Postadres

Postbus 252
5201 AG 's-Hertogenbosch

Email: info@hoogheide.nl
Tel: 073 76 00 204
Fax: 073 76 00 205